طراحی وبسایت Toronto

طراحی وبسایت Toronto

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طراحی وبسایت Torontoطراحی وبسایت Toronto

آیا می دانستید که می توانید Web Design را برای میزبانی یک Websiteبه طور منظم دنبال کنید؟ این فقط برای وبلاگ نویسی نیست

من چندین وب سایت را با Web Design ساخته ام و به شما نشان می دهم که چگونه پارامترها را تنظیم می کنید تا آن را برای میزبانی وب سایت های منظم انجام دهید. من توضیح خواهم داد که چگونه با قالب های آسان برای استفاده Website Design و چند تغییر برای از بین بردن ویژگی های مورد نیاز برای وبلاگ نویسی انجام می شود.

من همچنین به شما نشان می دهم چگونه می توانید SEO را با Google SEO و دیگر لینک های وابسته مانند آمازون درآورید.

بلاگر جدید و بهبود یافته و استفاده از Toronto

اگر مدتها پیش از بلاگر استفاده می کنید، ممکن است نسخه قدیمی داشته باشید و به دنبال نمونه های من خواهید بود. همه چیز خیلی متفاوت است.

من توصیه می کنم به روز رسانی از آنجایی که نسخه جدید خیلی ساده تر از استفاده است. برای ارتقاء، به Toronto خود بروید و دکمه «اکنون را فشار دهید» را جستجو کنید.

Web Design طی سالها با پیشرفتهای زیادی به راه افتاده است. چند سال پیش کسی نمیتوانست کاری را انجام دهد که من به شما بگویم. این انعطاف پذیری را برای تنظیم طرح نداشت و با انتخاب چند تم بسیار محدود بود.

وقتی دوباره به بررسی آن باز گشتم دیدم که Google Web Development را به طور کامل ارتقا داد. اکنون استفاده بسیار آسان تر است و کاربران پیشرفته می توانند چیزی را که می خواهند تغییر دهند.

شما حتی می توانید قالب های خود را برنامه ریزی webdesign کنید و اگر مایل باشید، تم های خود را ایجاد کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد علاوه بر این، بسیاری از قالب ها و تم های بیشتر اضافه شده است، بنابراین غیر برنامه نویسان زیادی را انتخاب می کنند.

همه چیزهایی که من در مورد برنامه نویسی خاص در این مقاله ذکر میکنم، به ابزار وبلاگ نویس جدید اشاره دارد.

نسخه جدید شامل ویژگی های قدرتمند مانند websites :
بیایید شروع کنیم

در اینجا یک پیشگویی از آنچه شما یاد خواهید گرفت.

برای اولین بار توضیح می دهم چه عناصری باید حذف شود چون از Toronto Web برای ایجاد یک وب سایت غیر وبلاگ نویسی استفاده می کنید.

طراحی سایت

سپس به مواردی نیاز دارم که برای یک وب سایت کامل مورد نیاز است.

من همچنین در مورد نحوه تنظیم دقیق هر جزئیات، مانند انتخاب فونت، طرح های رنگی و دستکاری الگو با طراح قالب بحث خواهم کرد.

من برخی از Toronto Web Designers را به خوبی می دانم که به نفع شماست.

در نهایت، به شما نشان خواهم داد که چگونه از سایت خود پول کسب درآمد کنید و آمار سایت را مشاهده کنید.

فعال کردن حساب Blogger شما

اگر شما قبلا یک حساب کاربری گوگل مانند Gmail یا AdSense داشته اید، شما نیز از Blogger استفاده می کنید. با استفاده از کاربر و رمز عبور گوگل وارد Blogger شوید.

شما می توانید چندین وبلاگ (وب سایت ها) با همان حساب Google ایجاد کنید.
موارد مرتبط با وبلاگ را حذف کنید

از آنجا که هدف از این مقاله ایجاد یک وب سایت منظم با استفاده از Toronto with expertise in website development، شما باید چیزهایی را که فقط برای یک سایت وبلاگ معنادار هستند حذف کنید.
حذف تمبر زمان در پست ها

اگر نمیخواهید پستهایتان با تاریخها و زمانهای خاص مرتبط باشند، باید تمبرهای زمان و تاریخ را حذف کنید. این فقط برای پست های وبلاگ مورد نیاز است بهتر است آنها را با یک وب سایت منظم رها کنید.

روی «طرح بندی» از گزینه های داشبورد خود کلیک کنید، ابزار «Blog Post» را ویرایش کنید و گزینه هایی را که نمی خواهید، مانند تاریخ و زمان، را علامت بزنید. تصویر زیر را ببینید.

شما همچنین می توانید گزینه های "ارسال شده توسط" و "محل" را حذف کنید. آنها فقط به وبلاگ ها اعمال می شود.
نوار ناوبری را حذف کنید

Navbar در بالای همه صفحات ظاهر می شود. این لینک ها برای ایجاد یک پست جدید و طراح قالب است، اما این نیز از طریق داشبورد شما در دسترس است.

Navbar همچنین دارای پیوند به وبلاگ بعدی برای آوردن ترافیک به دیگران و پیوند نشانه برای ورود به سیستم است. چرا پیوند نشانه در یک وبسایت وجود دارد؟ شما همیشه می توانید با رفتن به blogger.com وارد شوید یا اگر قبلا وارد حساب کاربری گوگل شده اید، به خوبی می توانید بروید.

این همه دلایل حذف Navbar است. یک گزینه برای حذف آن در تنظیمات «طرح بندی» وجود دارد. فقط روی «ویرایش» در ابزار Navbar کلیک کنید و «خاموش» را انتخاب کنید. سپس آن را ذخیره کنید.
بایگانی بایگانی وبلاگ را حذف کنید

این ابزار به طور پیش فرض در نوار کناری وبلاگهای جدید ظاهر می شود، اما برای سایت وبلاگ تنها معنی دار است. برای یک وب سایت منظم، احتمالا آن را نخواهید دید.

شما می توانید آن را با رفتن به گزینه طرح در داشبورد خود و ویرایش آن ابزار حذف کنید. سپس بر روی "حذف" در پایین این ابزار کلیک کنید.
گجت Profile Blogger را حذف کنید

اگر از Toronto Design برای ایجاد یک وب سایت منظم استفاده می کنید، مخصوصا برای وبلاگ نویسی، لازم نیست که یک نمایه وبلاگ نویس داشته باشید. هنگامی که یک سایت وبلاگ جدید ایجاد می کنید، طرح پیش فرض به داشتن ابزار Web Design Profile در نوار کناری (مگر اینکه شما هرگز یک پروفایل ایجاد نکردید).

اگر نمی خواهید یک نمایه به نمایه خود اضافه کنید، فقط آن ابزار را ویرایش کنید و گزینه Website Design را برای حذف آن انتخاب کنید. نمایه شما باقی می ماند در صورتی که می خواهید از آن در هر یک از سایت های وبلاگ دیگر استفاده کنید.
شامل موارد مرتبط با وب سایت

ویژگی های چندگانه اکثر وبلاگ نویسان استفاده نمی کنند، اما شما می خواهید از ایجاد این سایت برای ایجاد یک وب سایت استفاده کنید.
صفحات مستقل

اینها همانند پستها ایجاد میشوند، انتظار ندارند که در جدول زمانی وبلاگها مانند پستهای وبلاگ قرار نگیرند. شما همچنین می توانید تصاویر و فیلم ها را در صفحات با کنترل کامل طرح در داخل هر صفحه قرار دهید.
گجت صفحات

شما می توانید از "صفحات گجت" برای ارائه لینک ها استفاده کنید
هر صفحه در زبانه در بالای صفحه یا یک لیست عمودی در نوار کناری

Web Design

هنگامی که شما این را در هدر Web Design داده اید، آن را به عنوان زبانه ها نمایش می دهد. هنگامی که در نوار کناری Toronto استفاده می شود، یک لیست لینک ایجاد می کند. شما می توانید ابزار را Toronto Web Design profile news از یک مکان بر روی طرح خود به دیگری بکشید و رها کنید تا ببینید که چطور به نظر می رسد. شما همچنین می توانید بیش از یک در صورت لزوم داشته باشید. مهم: شما می خواهید برای بازگشت به این ابزار SEOهنگامی که صفحات جدید را به وب سایت خود اضافه می کنید. هر عنوان صفحه در این ابزار ذکر شده است و شما باید علامت گذاری بر روی هر کدام را که می خواهید در زبانه ها یا لیست قرار دهید قرار دهید.

فهرست پیوندها در مقابل برگه ها

من قبلا «صفحات گجت» را برای ایجاد یک لیست از پیوندها برای صفحات خود ذکر کردم، اما من نیاز به توضیح چیزی مهم درباره قرار دادن آن دارم تا بهترین نتایج را داشته باشم.

در برخی موارد ممکن است زبانه ها را بخواهید. برای چیزهای دیگر Toronto، یک لیست ممکن است بهتر باشد. زبانه ها می توانند برای پیوند به صفحات مهم در سایت شما استفاده شوند. هر یک از قالب ها زبانه ها را در فرمت های مختلف نمایش می دهد، بنابراین ممکن است بخواهید با چگونگی نگاه آنها آزمایش کنید.

به دلایل زیبایی، برگه های خود را محدود به یک ردیف کنید. زبانهها به معنای نمایش سریع از مهمترین صفحات است. آیا آن را با یک لیست پیوسته نشود، که بهتر است هنگام قرار دادن در یک ستون عمودی در نوار کناری.

شما می توانید "صفحات گجت" را به نوار کناری Website Design و بازگشت به هدر بکشید و رها کنید تا ببینید که چگونه در هر موقعیتی ظاهر می شود بدون اینکه لینک هایی را که قبلا در لیست قرار داده اید از دست ندهید. هنگامی که این ابزار در هدر قرار دارد، به عنوان زبانه نمایش داده می شود. هنگامی که آن را در نوار کناری است، به طور خودکار به عنوان یک لیست پیوند عمودی نمایش داده می شود.
برچسب گذاری کردن پست ها

افزودن برچسب به پست های خود، راهی برای ایجاد یک اشاره Website Design به محتوا است. این تنها برای پست ها، نه برای صفحات انجام می شود. شما یک یا چند برچسب برای هر پست اضافه می کنید.

زیبایی این ویژگی با ابزار "Labels" است. این ابزار Toronto را در نوار کناری قرار دهید و به طور خودکار همه برچسبهای موجود را که استفاده کرده اید لیست کرده است. این در واقع یک لیست پیوندی فعال است.

شما می توانید راه هایی را که میخواهید برچسب های SEO خود را به نظر برسانید برنامه ریزی کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

هنگامی که بازدید کننده بر روی هر برچسب در لیست کلیک Web Design می کند، تمام پست هایی که دارای برچسب هستند، ایجاد می شوند.

سعی کنید آن را بدانید که بدانید چه چیزی می تواند برای شما انجام دهد. این بهترین روش برای یادگیری این ویژگی مفید است.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای hosein-alehabib.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:hosein-alehabib.ir | نقشه سایت